>
>
פעילויות מרכזיות

המסע מתחיל כאן

יש המון גרסאות זמינות לפסקאות של Lorem Ipsum. אבל רובם עברו שינויים בצורה זו או אחרת, על ידי השתלת הומור או מילים אקראיות שלא נראות אפילו מעט אמינות. אם אתה הולך להשתמש במקטעים של של Lorem Ipsum אתה צריך להיות בטוח שאין משהו מביך חבוי בתוך הטקסט. כל מחוללי הטקסט של Lorem Ipsum שנמצאים ברשת האינטרנט מכוונים לחזור על טקסטים מוגדרים מראש לפי הנדרש. 

תוכנית להקמת קהילה של "אימהות עם מהות"

.מחפשת קהילה?​ רוצה להרגיש שייכת?​ בואי להקים ולהוביל יחד עם קבוצת נשים נוספות באשדוד את קהילת אימהות מהות. בשיתוף פעולה ותמיכת המשרד לקידום מעמד האישה בראשות אהובה עמרם יועצת רה״ע לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בשיתוף עיריית אשדוד
IMG_4485-(1)
"הקורס נתן לי כלים פרקטים, שינה לי והעשיר את מאפייני החשיבה שלי ועזר לי לבנות את החזון שלי"
"קורס מדהים, מעבר לכלים, החומר וההון האנושי למדתי שהשינוי מתחיל קודם אצלנו, אז למשפחה ואז לקהילה"
"תודה על קורס מלמד, מוצלח ומעורר מוטיבציה לעשייה קהילתית. מי ייתן וכל אחת ואחת תגשים את מטרותיה ותממש את חלומה באימהות עם מהות"

יִVLU communit
מבית אימהות עם מהות

בתוכנית הליווי שלנו לבניית קהילה שלנו תלמדי איך להפוך למייסדת ומובילת קהילה. התוכנית בנויה משלושה מפגשי זום ועוד מפגש אחד פרונטלי בהם תביני באופן עמוק ורחב מהי קהילה ואיך יוצרים קהילה.
Coures-fi
״התוכנית נתנה לי כלים פרקטים, שינתה לי והעשירה את מאפייני החשיבה שלי ועזרה לי לבנות את החזון שלי״
״תוכנית מדהימה, מעבר לכלים, החומר וההון האנושי למדתי שהשינוי מתחיל קודם אצלנו, אז למשפחה ואז לקהילה״
״תודה על תוכנית מלמדת, מוצלחת ומעוררת מוטיבציה לעשייה קהילתית. מי ייתן וכל אחת ואחת תגשים את מטרותיה ותממש את חלומה באימהות עם מהות״
"הרוח הגבית והליווי הצמוד נותנים לי תחושה שאני במקום הנכון, ושאני בדרך להקים קהילה משמעותית"